ZOBACZ MOJE PRACE

PEŁNE PORTFOLIO

ZOBACZ WSZYSTKIE

To cechy charakterystyczne prac Dominiki Radomskiej. Jej obrazy wyróżniają się wyjątkowym stylem i kompozycją. Możesz je zobaczyć na ścianach prywatnych domów, w galeriach sztuki w Polsce i na Świecie. Na tej stronie znajdziesz wyjątkowe ozdoby również do Twojego wnętrza.

Mocna kolorystyka i kontrasty

POZNAJ MNIE

E-MAIL:

kontakt@dominikaradomska.pl

TELEFON:

(+48) 504 555 950

Dominika Radomska

Z malarstwem związana od urodzenia. Jest absolwentką studiów podyplomowych Akademii sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi na Wydziale Malarstwa i Rysunku. Stara się wypracować swój własny warsztat i ukazać wizje, które ją prześladują. Motywem przewodnim jest mocna kolorystyka oraz kontrasty. 

Znajduje inspiracje i motywację w obserwacji świata, który jej zdaniem jest pełen ciekawych rzeczy, ludzi i sytuacji. Ma za sobą ponad 70 wystaw zbiorowych. Współpracuje z domami aukcyjnymi. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce jak i za granicą.

Dominika Radomska

Specjalistka do spraw reklamy

ZOBACZ PORTFOLIO

KONTAKT

moje prace

18 czerwca 2021
Wystawa indywidualna, "Kółko i kreska" Mszczonowski Ośrodek Kultury, Mszczonów, 11.09 -16.10.2015 rok.
18 czerwca 2021
Treść artykułu ze wzmianką o obrazie Dominiki Radomskiej. Milion za Malczewskiego - Archiwum Rzeczpospolitej (rp.pl) Milion za Malczewskiego - Archiwum Rzeczpospolitej (rp.pl)
18 czerwca 2021
Milan Dobeš Muzeum – Polská geometrie / TRADICE x SOUČASNOST. Wystawa wybitnych polskich abstrakcjonistów w czeskim muzeum. Podczas wystawy zostały zaprezentowane prace czołowych polskich artystów XX wieku jak i współczesnych

AKTUALNOŚCI